hlavička webu logo DSvD

Aktuality


Momentálně není uložena žádná aktuální zpráva.

Naši partneři


Evropská unie
Evropský sociální fond
Operační program zaměstnanost

Ústecký kraj

Město Jiříkov

Město Rumburk

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

Asociace Poskytovatelů Sociálních Služeb České Republiky

HARTMANN – RICO a.s.
výrobce zdravotnických a hygienických výrobků

INTER META Ostrava s.r.o.
výrobce zdravotnických prostředků a oděvů pro zdravotnictví

Kde nás najdete

Kliknutím otevřete nové okno s mapou.


Fotogalerie

Turnaj v ruských kuželkách Libochovice
24.04.2019


Ve středu 24. dubna jsme již v půl sedmé ráno vyráželi do DD Libochovice na 2.ročník turnaje v ruských kuželkách. Cesta probíhala bez problémů, a tak jsme bez jediné zajížďky dorazili po cca dvou hodinách na místo určení. Po vlídném přivítání na nás čekala snídaně a káva.
V devět hodin proběhlo slavnostní zahájení, během kterého jsme se dozvěděli, jak bude vše probíhat. Byli jsme rozděleni do skupin a bylo nám určeno pořadí, ve kterém budeme startovat. Vzhledem k tomu, že nám byla určená skupina, která soutěžila jako poslední, měli klienti dostatek času pro zábavu. Na sále hrála živá hudba, se kterou si klienti zazpívali a zatančili.
Kolem jedenácté hodiny přišel čas na samotnou soutěž. Naše tříčlenné družstvo se odebralo do vedlejšího sálu, kde jim byla pečlivě vysvětlena pravidla i s názornou ukázkou. Hrálo se pět kol a v každém kole měli klienti dva pokusy. Po odehrání všech pokusů byla pauza, během které jsme si pochutnali na výborném obědě. Mezi tím byly sečteny body a následně vyhlášeny výsledky. Naše družstvo se sice neumístilo na předních příčkách, ale i přesto jsme se domů vraceli s pocitem příjemně stráveného dne.

Jitka Garžová
pracovnice volnočasových aktivit

Automatické přehrávání pozastavíte umístěním kurzoru myši na fotografii, ukázáním mimo ni jej opět obnovíte.

Listovat albem můžete pomocí šipek na krajích fotografie.Prohlášení o přístupnosti   |   Nepoužíváme cookies   |   Copyright © 2010   |   Domov "Srdce v dlaních" – sociální služby Jiříkov   |   Stránky udržuje: webmaster@ddfilipov.cz