zpět na úvod zpět na úvod zpět na úvod zpět na úvod

Aktuality

Naši partneři


Ústecký krajMěsto JiříkovMěsto RumburkMinisterstvo práce a sociálních věcí ČRAsociace Poskytovatelů Sociálních Služeb České RepublikyHARTMANN – RICO a.s.INTER META Ostrava s.r.o.SEMILEAS - CZ, a.s.


Aktuality

Zahradničíme...:)
17.5.2018
S příchodem jara jsme se rozhodli, že společně s našimi klienty zkrášlíme okolí našeho Domova novými okrasnými a ovocnými keři a květinami.
Díky Ježíškovým vnoučatům máme k dispozici také mobilní zahrádku, kde nám již pomalu začínají růst sazeničky mrkve, ředkviček, kopru, petržele, rajčátek, kedlubnů a jahod.
Předností mobilní zahrádky je samotná výška, která odpovídá výšce běžného stolu. U zahrádky lze proto sedět na invalidním vozíku nebo na židli. Tím se nenamáhají záda. Mobilní zahrádka je navíc umístěna na čtyřech nohách vybavenými kolečky, která umožňují snadnou přemístitelnost. U jedné zahrádky mohou sedět a pracovat až čtyři naši senioři najednou. Díky tomu nejen, že se odreagují, ale společnou týmovou prací posílí také sociální vazby.
Fotografie naleznete na našich webových stránkách pod štítkem Fotogalerie.
Jana Nerudová, DiS.
pracovnice volnočasových aktivit


Copyright © 2010   |   Domov "Srdce v dlaních" – sociální služby Jiříkov   |   Vyrobilo: Chráněná grafická dílna Slunečnice